Anakart Tamiri

Bilgisayarların harddiskleri genellikle harici bir donanımdır.Bu sebeb ile verilenize ulaşmanızda engel yoktur.
Temas eden sıvı harddisktinize ulaşmadıysa korkmanıza gerek yok
Bu konu uzmanlık alanınız ise mutlaka uzman birisinden destek alınız.Anakart montajı uzmanlık isteyen hassas bir işlemdir.
Yanlış müdahale görmemiş veya çok firmaya gidipte kurcanlanmamış anakartların tamiri konusunda %95 gibi yüksek bir oranda değişim gerektirmeden anakartınızın arızası ne olursa olsun tamir etmesi mümkündür.

Ekran Tamiri

Evet,bazı ekranların tamiri mümkündür,lakin bazı ekranların tamamen orjinali ile değişimi gerekir.
Mutlaka ekran değişimi konusunda deneyimli olmanız gerekir,ekran ince ve hassas bir camdır ve bağlantı pinleri önemlidir.yanlış ekran bağlantısı sonucu ekran veya anakarta zarar vermeniz kaçınılmazdır.
Kesinlikle hayır,her marka ve model bilgisayarların ekranları,ekran boyutları,ekran bağlantıları farklıdır.Ürününüze uygun ekran seçimi yapmanız gerekmektedir.

Mac Bilgisayar

Günümüzde üretilmiş bir çok mac bilgisayarına windows kurabilirsiniz.Lakin performans kayıplarınız olucaktır.
Kullanmakta olduğunuz programların osx versiyonu mevcut ise tabikide osx işletim sistemini mac bilgisayarlarda kullanmalısınız , performans,uzun pil ve şarj ömrü,yüksek kalide görüntü vs bir çok etken sıralayabiliriz.
Apple ürünlerinin neredeyse tamamı diğer bilgisayar ve telefonlara göre yüksek fiyatlardadır.Kalitenin vermiş olduğu bir pahalılık dememiz hiçte yanlış olmayacaktır.
Apple kendi ürünlerinde genellikle kendi yazılım ve donanımlarını kullandığı için " https://support.apple.com/tr-tr" sitesinden ürününüz desteklediği özelliklere göre ssd disk takabilirsiniz.

Oyun Konsol Tamiri

Sadece Sony firmasının üretmiş olduğu oyun konsollarının tamirini yapmaktayız.
Firmamız sadece tamir ve program desteği sağlamaktadır,malesef arşivimizde oyunlara yer verilmemiştir.
Büyük olasılıkla ekran kartınız bozulmuştur.Tamirini mümkündür.Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda destek alabilirsiniz.
Cihazınızın fan veya fanları toz ve yağsızlıktan dönmüyor veya arızalı olabilir.Yüksek ısı hem cihazınıza hemde performansına ciddi derecede olumsuz etki göstericektir.Mutlaka uzman kişilerden destek alınız.

Paylaşmak önemsemektir!