Akdamar Bilgisayar Kimdir? Neler Yapar? Teknoloji Alanındaki Başarıları Nelerdir?

* Akdamar Bilgisayar 2000 yılından itibaren hizmetinize sunulmuştur. Uzman kadrosu ile özellikle “yapılamayan cihazlar” konusunda kendisini geliştirmiş ve bu cihazların tamirini,kurulumunu yapmayı hedeflemiştir.

* Notebooklara ait anakartların tamirinde %95 başarı oranı.

* Veri Kurtarma %95 başarı oranı

* Sunucuların güvenliklerinde % 99 başarı oranı

Microsoft ve Linux tabanlı sunucuların kurulumları,bakımları ve tamirleri konusunda tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Firmamız Ankara’da hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel donanımcı ve programcı ekibi ile tüm marka/model cihazların tamiratı ve kurulumunu yapmaktadır.

Bakım Anlaşmaları
Firmaların Mesai saatleri daha verimli kullanabilmesi,IT Altyapısında kesintiler,problemler yaşamaması için firmanız ile aylık,yıllık bakım sözleşmeleri yaptırabilirsiniz.Bakım Anlaşmaları,Sunucular,Masaüstü Bilgisayarlar,Dizüstü Bilgisayarlar,Printerlar,Managed,Unmanaged Switch ve network ürünlerini kapsamaktadır.

Sunucu/Server Kurulum

Windows tabanlı Microsoft Server 2003, 2008,2008 R2,2012,2012 R2,2016 Foundation,Server 2019 ve Linux Tabanlı Ubuntu,Suse,Red hat,Mandriva,Xandros,Slackware,Debian,CentOS sunucuların kurulumlarını lisanslı ve garantili olarak aynı gün içerisinde kurup teslim etmekteyiz.Sunuclarınızın güvenliği için bilinen en gelişmiş güvenlik yöntemleri tarafımızca uygulanmaktadır.

Network Kurulumu
Kablolu veya Kablosuz Network alt yapınızı baştan inşaa edebilir veya var olan network alt yapınızı garantili bir şekilde iyileştirebiliriz.İçerden veya Dışardan gelebilicek saldırı veya sabotajlara karşın ağınızı koruyabilir ve güvenliğini sağlıyabiliceğiniz çözümler üretebiliriz.

Veri Kurtarma / Data Kurtarma
Marka Model Gözetmeksiniz ;sabit diskten veya medyadan (usb,tape kaset, memory kart, scsi diskler, raid array ler, video disk ve kasetler) , işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk veya data boyutu ne olursa olsun verilerinizi güvenle kurtarabiliriz.

Paylaşmak önemsemektir!