Windows Server 2022

Windows Server 2022 ile tüm kurum ve kuruluşlar uygulama, iş yüklerini güvenli bir şekilde çalıştırmaya, yeni hibrit bulut senaryolarını etkinleştirmeye ve uygulamalarını gelişen iş gereksinimlerini karşılayacak şekilde modernize etmeye devam edebilirler. Güvenilirlik her zaman Windows Server’ın ailesin temel taşı olmuştur. Microsoft müşterileri için güvenliği ön planda tutarak, Windows Server 2022’de çok sayıda güvenlik geliştirmesi sunmaktadır.Windows Server 2022’deki güvenli bağlantı, taşıma sırasında güvenliğe başka bir katman ekler. Yeni sürüm,(SMB) protokolü desteği ile daha hızlı ve daha güvenli şifrelenmiş güvenli hiper metin aktarım iletişim protokolü (HTTPS) ve endüstri standardı AES-256 şifrelemesi eklenmiştir.

Exchange Server 2019

Kurumsal e-postanın, takvimin ve kişilerin bilgisayarınıza, telefonunuza ve tarayıcınıza teslim edilmesini sağlayın. Yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarma konularına basitleştirilmiş bir yaklaşımla, yeni güvenilirlik düzeylerine ulaşın, karmaşıklığı azaltın ve bu arada da hassas ve gizli bilgileri koruyun.
•Exchange Server 2019 , iletişiminizin her zaman açık olmasını güvence altına almaya yardımcı olurken, denetimin de sizde kalmasını sağlar.
•Exchange yapı taşı modeli, her ölçekte dağıtımı basitleştirir , yüksek kullanılabilirlik ve istemci yük dengelemesini standart hale getirir ve sürümler arası birlikte çalışmayı geliştirir.
•Daha kısa yük devretme süreleri ve birim başına birden çok veritabanı desteğiyle, daha uzun çalışma süresinin keyfini yaşayın.
•Yerleşik izleme ve yönetilen kullanılabilirlik çözümü, hatalardan otomatik olarak kurtulmak için kendi kendini onarma özellikleri sağlar.
•Basitleştirilmiş yük dengeleme seçenekleri, esnekliği artırır ve maliyeti düşürürken bile ölçeklendirme sağlar.
•Daha büyük, daha ucuz diskler kullanarak depolama maliyetlerini azaltın.

Akdamar Bilgisayar Firmanız için Exchange Server Kurulumunu Gerçekleştirmektedir. Detaylı Bilgi için Lütfen bizim ile iletişim kurunuz;

info@akdamarbilgisayar & 0 312 236 00 26

Sharepoint 2019

SharePoint Nedir?

Kuruluşlar SharePoint’i web siteleri oluşturmak için kullanır. Siz de hemen her cihazdaki bilgileri depolamak, düzenlemek, paylaşmak ve bunlara erişmek için güvenli bir yer olarak kullanabilirsiniz. Size tek gereken, Internet Explorer, Chrome veya Firefox gibi bir web tarayıcısıdır.

SharePoint ürünleri ve indirmeleri

“SharePoint”, bir veya birden çok SharePoint ürünü veya teknolojisi için kullanılabilir; örneğin:

SharePoint Online Her büyüklükte işletme için, Microsoft tarafından barındırılan bulut tabanlı bir hizmet. Şirket içi SharePoint Server ürününü yüklemek ve dağıtmak yerine, tüm işletmeler bir Office 365 planına veya tek başına bir SharePoint Online hizmetine abone olabilir. Çalışanlarınız, iş arkadaşları, iş ortakları ve müşterilerle belge ve bilgi paylaşmak için siteler oluşturabilir. Office’i deneyin.

SharePoint Foundation Tüm SharePoint sitelerinin temel teknolojisi. SharePoint Foundation (eski adı Windows SharePoint Services), şirket içi dağıtımlarda ücretsizdir. SharePoint Foundation kullanarak, web sayfaları, belgeler, listeler, takvimler ve veriler üzerinde işbirliği yapabileceğiniz birçok türde site oluşturabilirsiniz. SharePoint Foundation 2013’ü indirin.

SharePoint Server Kuruluşlar şirket içinde SharePoint Server uygulamasını dağıtabilir ve yönetebilir. Bu, tüm SharePoint Foundation özelliklerini içerir. Ayrıca, Kurumsal İçerik Yönetimi, iş zekası, kişisel siteler ve Haber Akışı gibi ek özellikler ve beceriler de sunar. SharePoint Server 2016’ü deneyin!

SharePoint Designer 2013 Ücretsiz bir program. Güçlü, iş akışı etkinleştirilmiş çözümler oluşturmak için kullanın. Ayrıca, bu programı kullanarak İş Bağlantı Hizmetleri’ni temel alan bir dış çözüm için dış içerik türünü düzenleyebilirsiniz. SharePoint Designer 2013’ü indirin.

OneDrive İş klasör eşitlemesi OneDrive İş kitaplığının çevrimdışı sürümünü bilgisayarınızdaki bir klasöre eşitlemek için kullanabileceğiniz masaüstü programı. OneDrive İş hakkında daha fazla bilgi edinin.

SharePoint ürün ve teknolojilerini deneme, satın alma veya kullanma hakkında daha fazla için bkz. SharePoint ürün bilgileri.

SharePoint’i biliyorsanız ve en son sürümde nelerin değiştiğini öğrenmek istiyorsanız bkz. Microsoft SharePoint Online’daki yenilikler ve Microsoft SharePoint Server 2016’teki yenilikler.

www.microsoft.com

Paylaşmak önemsemektir!