Zuckerberg Podcast yayını yapıyor

Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg podcast yayınlarına başladı. Facebook bugün resmi hesabından attığı tweette Zuckerberg’in podcast yayınını paylaştı. Zuckerberg önemli isimleri konuk ediyor.

Ocak ayında Mark Zuckerberg, yeni yıl kararlarını açıkladığı bir blog yazısı yayınladı. Skandallarla dolu bir yıldan sonra Zuckerberg, dünyanın en büyük sosyal ağının gücünü düşünceli ve insancıl bir şekilde idare edeceğini belirtti. Ayrıca Zuckerberg, teknolojinin toplumdaki yeri gibi önemli sorulara değindi.

Zuckerberg Podcast yayını yapıyor!

Şimdi Zuckerberg blog yazısının biraz ötesine geçiyor ve fikirlerini artık podcast üzerinden duyuracak. Bugün Facebook, resmi Twitter hesabından bir açıklama paylaşarak Zuckerberg’in podcast yayını duyurdu. Tech & Society olarak adlandırılan podcast Spotify uygulaması üzerinden dinlenebiliyor.

Bugün yayınlanan bölümde Zuckerberg, Axel Springer CEO’su Mathias Döpfner ile sosyal medyanın gazetecilik üzerine etkisini konuştu. Tartışma başlangıçta 1 Nisan tarihinde Zuckerberg tarafından Facebook hesabından paylaşıldı ancak yayın, bugün podcast olarak Spotify’a yüklendi.

Podcast’in diğer bölümü ise Zuckerberg’in Harvard Hukuk Profesörü Jonathan Zittrain ile Şubat ayında yaptığı konuşmayı içeriyor.

Podcast yayınlarının hangi aralıklarla güncelleneceği, yeni bölüm gelip gelmeyeceği henüz bilinmese de Zuckerberg’in bu olayı devam ettirme niyetinde olduğu konuşuluyor.

Söz konusu podcast yayını şu an sadece Spotify uygulamasında bulunuyor.

https://shiftdelete.net/mark-zuckerberg-podcast-yayinina-basladi

Paylaşmak önemsemektir!

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir